فرم پیگیری سفارش :

برای رهگیری سفارشتان شماره سفارش و ایمیلی که درهنگام ثبت سفارش وارد کردید را در این قسمت وارد و کلید رهگیری را فشار دهید.

ارسال_مبل

سفارش های شهر تهران ، در رابطه با محصول هایی که سفارشی نباشند و آماده ارسال باشند بر طبق زمانبندی اعلامی ، ارسال می شوند.

در رابطه با محصولاتی که به صورت سفارشی تولید و آماده می شوند، طبق بازه زمانی ، آماده و ارسال می شوند.

سفارش‌ها در شهر کرج، مطابق بازه زمانی که مشتریان هنگام ثبت سفارش انتخاب می‌کنند، تحویل داده خواهد شد.

سفارشات سایر استانها بر اساس نوع کالا ، سفارشی و غیر سفارشی بود ، محسابه و به اطلاع خریداران گرامی می رسد و بر همین اساس تحویل داده خواهد شد.

شرایط ارسال لوازم سنگین و حجم زیاد- سایر شهر ها

کالاهایی که به صورت حجیم و سنگین باشند مانند میز تلوزیون، مبل ، کاناپه و … به صورت پس کرایه از طریق باربری ارسال می شوند.

باربری مبل 24 با باربری های خرده بار که همه گونه کالایی حمل میکنندو باعث آسیب دیدن به محصولات ظریف و حساس می شوند ، متفاوت می باشد.

ارسال بار سایر شهرها توسط مبل 24 عموما توسط بابری مجهز حمل مبلمان و دکوراسیون می باشد که بسیار باطرافت کالا را از انبار مبل 24 تا درب منزل شما تحویل خواهند داد.

تفاوت اینگونه ارسال بار با باربری های مشابه این است که در ارسال اینگونه محصولات نهایت دقت و ظرافت انجام میگیرد و همچنین کالا درب منزل تحویل می شود و در باربری مقصد تخلیه نمی گردد تا کالا آسیب ببیند.

پرداخت هزینه حمل و ارسال کالاهای حجیم و سنگین در مقصد و به صورت پس کرایه می باشد.

بازرسی و کنترل کیفیت در ابتدای تولید محصولات تا بسته بندی و ارسال محموله سبب می شود، کالای ارسالی دقیقا مطابق میل و خواسته مشتریان عزیز باشد.

انبار_داری_مبل_حمل