۱-شرایط و ضوابط استفاده از سایت

استفاده از فروشگاه اینترنتی مبل۲۴ به معنی توافق کامل شما با شرایط و ضوابط ذیل تلقی می گردد:

۱-۱- خرید کالا از فروشگاه اینترنتی مبل ۲۴ بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.

۱-۲-خدمات و محتویات این سایت براى استفاده شخصى و غیر تجارى مشتریان عرضه شده است و مالکیت معنوی اطلاعات موجود در آن متعلق به این فروشگاه بوده. و هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی دارد. استفاده غیرتجاری از محتویات سایت با ذکر منبع بلامانع است و اگر مایلید از اطلاعات موجود در سایت جهت مقاصد تجاری استفاده نمایید باید از طریق پست الکترونیکی info@mobl24.com درخواست خود را ارسال نموده و اجازه نامه کتبی اخذ نمایید.

۱-۳- اطلاعات درج شده در خصوص مشخصات فنی کالاهای ارائه شده توسط کارشناسان فنی و از شرکت های سازنده طرف قراداد اخذ گردیده است، ممکن است اطلاعات ارائه شده در فروشگاه اینترنتی مبل ۲۴ در مواردی غیر دقیق یا دارای خطاهای نگارشی باشد، فروشگاه اینترنتی مبل ۲۴ مسئولیتی در قبال اطلاعات ارائه شده برعهده نخواهد گرفت. این فروشگاه به طور مداوم نسبت به بررسی و بروز رسانی اطلاعات و محتویات آن اقدام خواهد نمود.

۱-۴-کاربران هنگام سفارش کالا ملزم می باشند اطلاعات صحیح کامل را در پایگاه درج کنند. بدیهی است کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع تکمیل درست و به موقع سفارش خواهد شد.

۱-۵-فروشگاه اینترنتی مبل ۲۴ هیچ گونه مسئولیتی را در مورد کارکرد سایت که می تواند ناشى از عوامل خارج از حوزه مدیریت این سایت باشند (همانند نقص اینترنت، مسائل مخابراتى، تجهیزات سخت افزاری و غیره) نمی پذیرد.

۱-۶- تمام ابزاری که در فروشگاه اینترنتی مبل ۲۴ با هدف ارتباط با مشتریان به کار گرفته می شود و فقط برای همین منظور طراحی شده است. کاربران متعهد هستند که از این ابزار صرفا برای ارسال و دریافت اطلاعاتی استفاده نمایند که مناسب و مرتبط با بحث سفارش محصولات باشد.

۱-۷- سایر سایت ها و لینکهایی که برای ارائه اطلاعات بیشتر و کاملتر به فروشگاه اینترنتی مبل ۲۴ لینک شده اند مستقل بوده، و فروشگاه اینترنتی مبل ۲۴ مسئولیتی در قبال محتویات آنها ندارد.

۱-۸-ارتباط فروشگاه اینترنتی مبل ۲۴ با کاربران از طریق www.mobl24.com بر قرار می گردد و فقط با استفاده از اطلاعاتی که کاربران در سایت درج کرده اند (همانند نشانی، تلفن و …) صورت می پذیرد.

۱-۹- فروشگاه اینترنتی مبل ۲۴ به هیچ وجه اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص و طرفین غیر واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فن آوری ها متعهد است حتی المقدور از حریم شخصی کاربران دفاع کند.

 

 

۲-شرایط و ضوابط خدمات فروش کالا

از نظر حقوقی، در معاملات فروشگاه اینترنتی مبل ۲۴، سایت www.mobl24.com به عنوان فروشنده و کاربر اینترنتی سفارش دهنده به عنوان خریدار تلقی می شوند.

۲-۱-فروش کالا بر مبنای نوع محصولات و تعداد صورت می گیرد که خریدار آن را در فروشگاه اینترنتی مبل ۲۴ درج نموده است.

۲-۲-فروشنده قبل آنکه خریدار سفارش کالا را ثبت نماید، مشخصات و زمان ارسال کالا را تعیین کرده و به اطلاع خریدار می رساند. همچنین تمام مراحل تا زمان تحویل با خریدار بصورت پست الکترونیکی و یا پیام کوتاه هماهنگ خواهد شد.

ارزش کالا یا کالاهای سفارش داده شده طبق قیمت سایت محاسبه شده است که با کسر شدن تخفیف محصولات در صورت وجود محاسبه خواهد شد.

۲-۳- مکان و زمان تحویل کالا توسط خریدار در فروشگاه اینترنتی مبل ۲۴ درج شده و این فروشگاه به عنوان فروشنده متعهد است با رعایت سیاستهای معین ارسال کالا، سفارش را در آن مکان و زمان تحویل دهد. عدم حضور سفارش دهنده در مکان و زمان تعیین شده، فروشنده سیاست های خاص مربوطه را اعمال خواهد نمود. در این مواقع بهره مندی از معافیت هزینه حمل بی معنی خواهد بود و خریدار موظف به پرداخت هزینه حمل می باشد.

۲-۴- در صورتی که فروشنده به دلایلی که خارج از اراده او می باشد، توان تحویل کالا را در موعد مقرر نداشته باشد و طرفین درباره یک موعد جدید به توافق نرسند، هریک از طرفین حق دارند بدون هیچگونه هزینه ای سفارش را فسخ نموده و وجه واریزی را در مطابق با سیاست های خاص مربرط به عودت کالا، باز پس گیرد.

۲-۵- خریدار با تحویل کالایی که فروشگاه روز قبل از ارسال تصویر آن را از طریق ایمیل رسمی فروشگاه به مشتری ارسال نموده است و مشتری با پاسخ به آن ایمیل، رضایت خود را از نوع، تعداد و سلامت کالا ابراز می نماید.

۳- شرایط حمل و تحویل کالا

ارسال سفارشات به سراسر ایران صورت می پذیرد. هزینه حمل بر اساس نوع کالا متفاوت می باشد.

مدت زمان تحویل محصولات در توضیحات محصول درج گردیده است. در ضمن توجه به آن زمان مربوطه یک روز کاری پس از واریز وجه و صدور صورتحساب می باشد. (روزهای تعطیل رسمی محاسبه نخواهد شد)

مکان تحویل کالا نشانی است که شما مشتری گرامی در حین ثبت سفارش در وب سایت درج می نمائید. این نشانی ملاک ماموران حمل و لجستیک فروشگاه می باشد، پس لازم  در صورت تغییر نشانی سریعا آن را به اطلاع کارشناسان ما برسانید.

ساعت تحویل کالای خریداری شده، بسته به زمان حضور شما در آرس درج شده می باشد که قبلا با شما هماهنگ خواهد شد و میتواند بنا به پیشنهاد شما تغییر نماید.

محصولات ارسالی برای خریداران محترم بنا به نوع محصولات بصورت بسته بندی شده بوده و نصب آن به عهده خریدار می باشد.

 

۳- شرایط و ضوابط خدمات پس از فروش کالا

الف) برگشت کالا:

الف – ۱)  قبل از ارسال کالا: در صورت انصراف از دریافت کالا پس از تسویه حساب و قبل از ارسال کالا، کل وجه به حساب بانکی خریدار مسترد خواهد شد. (محصولات سفارشی، رنگی و مبلمان از این شرایط مسنثنی می باشند)

الف -۲ ) بعد از ارسال کالا: به محض دریافت کالا توسط مشتری و عدم تطابق محصول سفارش داده شده با محصول دریافتی، مبل ۲۴ بدون مطالبه هیچ گونه وجهی عین مبلغ دریافتی را در اسرع وقت مطابق با سیاست های واحد مالی، به شما مسترد خواهد کرد و تنها هزینه ی تحمیلی بر مشتری هزینه حمل و فرستادن کالا خواهد بود. (ماده ۳۷ قانون تجارت الکترونیک)

 

ب) گارانتی

مدت گارانتی و خدمات پس از فروش کلیه کالاهای عرضه شده در سایت برای هر کالا متفاوت بوده و در بخش توضیحات آن محصول درج شده است . اکنون چنانچه کالای خریداری شده دارای گارانتی باشد و دچار نقص فنی شود، خریدار می بایست طبق شرایط مندرج در کارت گارانتی نسبت به ارائه کالا و دریافت خدمات پس از فروش از شرکت گارانتی دهنده اقدام نماید.

 

© مالکیت معنوی محتویات سایت فروشگاه اینترنتی مبل ۲۴ شامل قانون حق تکثیر شده و منحصرا متعلق به www.MOBL24.COM   می‌باشد.

 

نوشته های مشابه

1 دیدگاه در “قوانین و مقررات

  1. طراحی سایت مشهد گفت:

    ممنون خیلی خوب بود

دیدگاهتان را بنویسید